Lengyelország nem fogad több vakcinát a Pfizertől

Lengyelország arról tájékoztatta az Európai Bizottságot (EB) és a Pfizer céget, hogy az ukrajnai háború miatt is keletkezett vis major helyzetre tekintettel nem fogad több Covid-19 elleni vakcinát, és nem is fizet értük – közölte kedden Adam Niedzielski lengyel egészségügyi miniszter. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, … Bővebben: Lengyelország nem fogad több vakcinát a Pfizertől