Agrárminisztérium: a korábban kihirdetett aszályhelyzet is segíti a termelőket
Magyarország egész területére aszályhelyzetet hirdetett az agrárminiszter. A korábbi gyakorlattól eltérve, a már nyár végén kihirdetett aszályhelyzet megalapozza a kárenyhítési rendszerben az aszálykárok utáni kárenyhítő juttatás igénylését, és megkönnyíti a termelők ügyintézését az agrártámogatásokhoz kapcsolódó vis maior bejelentéseknél is – jelentette be csütörtöki közleményében az Agrárminisztérium (AM). 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és … Bővebben: Agrárminisztérium: a korábban kihirdetett aszályhelyzet is segíti a termelőket
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba