Kanye West bejelentette, hogy indulni akar a 2024-es amrikai elnökválasztáson
Kanye West bejelentette, hogy 2024-ben indulni akar az amerikai elnökválasztáson. A közelmúltban több botrányba is keveredett amerikai rapper erről egy videóban számolt be, amelyet a közösségi médián posztoltak – írta meg a BBC News pénteken.