A 48-as úton ütköztek Debrecennél

Rendőrség

Két személygépkocsi ütközött össze tegnap Debrecen közelében a 48-as számú úton. A megyeszékhely hivatásos tűzoltói áramtalanították a járműveket, a mentőszolgálat pedig egy sérültet kórházba szállított.