Két épület gyulladt ki Hajdúszoboszló közelében

Rendőrség

A Keleti hídnál, Hajdúszoboszló közelében két épület gyulladt ki. Az oltást a debreceni hivatásos tűzoltók végezték. A tűz keletkezési okát vizsgálja a megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat.